Sport-Technik Bohemia s.r.o.
sport-technik.cz
Sokolovská 40, 186 00 PRAHA 8    -    Tel.: 222 317 885 Mobil: 602 122 020    -    E-mail: vopicka@sport-technik.cz
Největší přetlaková fotbalová hala v České republice – fotbalové centrum mládeže SK Dynamo České Budějovice – při slavnostním otevření (2013)

Prestižní ocenění české firmy na kongresu ESTO v Istanbulu 2014!

Ve dnech 5. a 6. června se uskutečnil v Istanbulu tradiční výroční kongres ESTO (European Synthetic Turf Organisation). ESTO sdružuje více než 20 nejdůležitějších výrobců umělých fotbalových trávníků a dalších cca 60 přidružených členů.
Milan Vopička s cenou COMMUNITY AWARD

V rámci této nejdůležitější akce roku byly historicky podruhé vyhlášeny fotbalové ceny ESTO AWARDS. Jako první v po- řadí byla vyhlášena cena COMMUNITY AWARD. Toto je cena pro člena ESTO jako společnost, která v období posledních dvou let realizovala nejlepší projekt z hlediska podpory rozvoje fotbalu v Evropě. Vítězem se stala česká firma Sport-technik Bohemia, člen ESTO a Asociace zhotovitelů fotbalových hřišť s umělými trávníky v České republice, v jejichž čele stojí jako ředitel a prezident Milan Vopička. Obdržela ji za vynikající počin realizace hřiště s umělým trávníkem podle projektu VICTOR pro fotbalovou mládež ve věku 6-12 let v moderní hale tréninkového centra fotbalové mládeže v Českých Budějovicích. Toto hřiště se špičkovým umělým trávníkem LANO FROFOOT MXSi20 60 s FIFA** certifikací slouží nejen k tréninkovým účelům, ale je přímo i nalajnované k utkání těch nejmenších v počtech 4+1, 5+1 a 7+1. „Je to pro mě ocenění celoživotní práce, protože se sportovním stavbám věnuji už od roku 1960. Velmi mě těší, že jsme se dokázali prosadit v konkurenci více jak 300 projektů z velkých evropských zemí, jako jsou Anglie, Francie, Itálie nebo Německo. V 72 letech jsem si udělal nečekanou radost.“ říká Milan Vopička.
5. 12. 2013 Miroslav Pelta – předseda FAČR, Karel Poborský – fotbalový internacionál a Milan Vopička – ředitel firmy Sporttechnik Bohemia při slavnostním otevírání haly a hřiště a předání certifikátu FAČR – „hřiště VICTOR“ pro soutěžní utkání 4+1, 5+1 a 7+1 a tréninkové účely v zimním období s trávníkem III. gen. LANO FROFOOT MXSi20 60
Celoroční přetlaková hala ve fotbalovém centru mládeže SK Dynamo České Budějovice